Komiksárium končí

Všechno má svůj začátek i konec, stejně tak i tento web. Komiksárium přinášelo různorodé zprávy, recenze, ukázky a stripy už od roku 2006 a svůj účel, tj. posunout informovanost o českém i světovém komiksu o kousek dál, splnilo. Ba co víc, přes dva a půl tisíce příspěvků vytvořilo slušnou knihovnu informací. Ta by nevznikla, nebýt širokého okruhu autorů, kteří ji dokázali naplnit kvalitním a originálním obsahem, na který jsem právem hrdý. Těm patří velký dík, stejně jako všem podporovatelům a čtenářům, kteří obsah pravidelně nasávali a nechávali se jím opájet. Třináct let trvající večírek tedy končí, ale vzpomínky na něj, doufám, zůstanou. Martin

12 komentářů u „Komiksárium končí“

  1. Jé, to je škoda :( Není to nějaký vtip? Opožděný apríl?
    (Pokud ne, budou starší články i nadále dostupné? Nejedenkrát jsem z nich čerpala užitečné informace …)

  2. Díky za Vaši skvělou práci, budete mi chybět…

  3. Děkuji Komiksáriu a jeho editorům a přispěvatelům. Ten projekt je skvělá práce! Doufám, že web zůstane nadále přístupný, bylo by škoda to odstranit.

  4. Taky bych moc ráda poděkovala, člověk si ani neuvědomí, jak je něco skvělé a důležité, dokud o to nepřijde :( GL

  5. Táto správa ma nepotešila, pretože na Komiksáriu som dostával prepracované informácie a recenzie. Vážim si prácu redakcie, ale rozumiem, že to určite išlo na úkor voľného času a rodiny. Prajem vám všetkým do budúcnosti len to dobré.

  6. Všechno jednou končí a jen díky tomu může zase vzniknout něco nového. Myslím, že by to bylo fajn a i ostatní čtenáři by uvítali, kdyby byla dáno možnost kam se přesunout, kde pokračovat v čtení hezkých článků a kde čerpat inspiraci a zajímavé postřehy ze světa komiksu. Ja osobně asi přejdu na Vlčí boudu ale tam je poslední dobou také v komiks sekci malá aktivita, takže uvítám nějaké tipy buď přímo od Martina Přibyla nebo od ostatních čtenářů. Díky!
    Není to vůbec myšleno zle, mám Komiksárium rád a mrzí mne jeho konec, ale třeba je na webu jiná, podobně kvalitní stránka, akorát o ní nevíme. A pokud se tam přesune více lidí, tak stoupne návštěvnost, možná to hodí nějakou kačku navíc z boční reklamy a ten človíček bude mít mnohem větší motivaci a radost ze své práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *